Prezent dla bliskiej osoby

Można taki prezent podarować bez szczególnego powodu. Chcemy powiedzieć swojej mamie, że jest najlepszą babcią. Zróbmy jej koszulkę, na której umieścimy zdjęcia naszych dzieci, czyli jej wnuków i napiszmy: Najlepsza na Świecie Babcia. Możemy to zrobić bardzo prosto - zdjęcie i podpis, albo w sposób bardziej wyszukany wprowadzając ozdobną ramkę lub tło. Współczesne babcie są zazwyczaj młode i nie zawsze będa miały ochotę afiszować się tym, że są już babciami. To może być problem, ale z pewnością nie będzie problemu z prababciami. Dla przykładu, jakbyscie mieli prababcię w Niemczech, podaję treść napisu w języku niemieckim: Beste Uruma der Welt. Oto przykładowa realizacja koszulki z własnym nadrukiem dla najlepszej babci.

Koszulka z własnym nadrukiem dla babci

Jak przygotować za pomocą darmowych edytorów dostępnych w internecie taki projekt nadruku przedstawia niniejsza instrukcja.

Wyjątkowe spotkanie

Takim wyjątkowym spotkaniem może być wieczór panieński. Uczestniczki robią sobie zdjęcie grupowe i zamawiają przyszłej pannie młodej pamiątkę z imprezy w postaci koszulki z nadrukiem zdjęcia i może jakimś zabawnym podpisem, np. My Cię też kochamy. Jeżeli się znacie i możecie się spotkać jeszcze przed imprezą, to lepiej zrobić takie zdjęcie jeszcze przed spotkaniem, bo wtedy będzie większa radość z tego prezentu, niż gdyby miał być wręczony po ślubie. Gdyby miał to być prezent na wieczór kawalerski, to radziłbym bez zdjęcia kolegów, bo żona może być zazdrosna. Może jakiś zabawny napis. Jak sie żonie nie spodoba, to będzie miał pamiątkę, którą włoży głęboko do szafy, albo będzie wkładał, gdy będzie szedł na piwo z kumplami.

Koszulka na imieniny

Koszulka może być sympatycznym prezentem, gdy nawiąże do imienia obdarowywanej osoby. Dla jednych będzie to koszulka z przysłowiem, dla innych z rymowanką czy dowcipnym skojarzeniem, aforyzmem, fraszką czy tylko imieniem zaaranżowanym w interesujący sposób. Jest w czym wybierać.

Koszulka z własnym nadrukiem na imieniny

Poszperaliśmy trochę w literaturze i mamy propozycje. Mamy propozycje napisów na koszulkach dla poszczególnych imion. Zacznijmy od odszukania imienia na liście najpopularniejszych w Polsce imion.

Koszulki z własnym
nadrukiem na imieniny

Urodziny

Zazwyczaj wręczamy solenizantom obchodzącym okrągłe rocznice urodzin specjalne kartki z powinszowaniami. Dlaczego by nie postąpić niestereotypowo i zamówić dedykowaną koszulkę. Podkreślenie w tej formie "dziestej" lub "siątej" rocznicy urodzin osoby płci pięknej może nie jest najlepszym pomysłem, ale facetowi, czemu nie. A oto przepis na prostą realizację koszulki z własnym nadrukiem na 50-tą rocznicę urodzin. Bierzemy zdjęcie solenizanta, umieszczamy nad nim koronę z wpisana liczbą 50 i podpisujemy: Jestem królem życia. Będzie miał dość poczucia chumoru, to może przebieże się w nią i wtenczas wszyscy goście dowiedzą się, że to właśnie od nas dostał taki szczególny prezent. Jak nie, to będzie miał przynajmniej coś odpowiedniego, jak będzie szedł do garażu, jeżeli przynajmniej takie małe królestwo ma we władaniu.

Koszulka z własnym nadrukiem na urodziny

Jak przygotować za pomocą darmowych edytorów taki projekt koszulki z własnym nadrukiem przedstawia niniejsza instrukcja.

Pamiątka z wakacji

Oczywiście, nie odradzam kupowania pamiątkowych koszulek, które w atrakcyjnych miejscowościach można bez problemu kupić. Może jednak się okazać, że fotografia, którą zrobiśmy lepiej wyrazi to co przeżywaliśmy. Może to będzie nasz autoportret o zachodzie słońca na plaży, a może nasze zdjęcie na zdobytym szczycie.

Koszulka z własnym nadrukiem jako pamiątka z wakacji

Jeżeli interesuje Cię sposob przygotowania takiego projektu, to zapraszam do zapoznania się z instrukcją.

Koszulka z własnym nadrukiem z sfinksem o naszej twarzy

Sfinks o naszej twarzy i inne tego typu pomysły przedstawiamy w naszej instrukcji.

Koszulka rajdowa

Organizujesz rajd górski, rowerowy, samochodowy. Zamów koszulki dla uczestników. Sympartycznie będzie, gdy oprócz grafiki symbolizującej imprezę, zamieścisz na każdej koszulce imię uczestnika.

Koszulka z własnym nadrukiem jako koszulka rajdowa

Jeżeli interesuje Cię sposób przygotowania tego wzoru nadruku, to zapraszam do zapoznania się z instrukcją.

Koszulka kibica

Kibice piłki nożnej czy innych gier zespołowych nie mają problemu z zakupem koszulek w klubowych sklepach. Inaczej rzecz sie ma z kibicami sportowców dyscyplin indywidualnych. Wobec tego, jeżeli jesteś kibicem rajdowca, żużlowca, pięściaża, lekkoatlety i chcesz na sportowej widowni okazać swoje kibicowanie, to zamów koszulkę z nadrukiem z nazwiskiem i symbolami twojego idola. Pewnie nie jesteś sam, może kibicujesz ze znajomymi lub rodziną. Zaprojektuj koszulkę dla wszystkich.

Zdjęcie pupila

Zdjęcie naszego ulubieńca, kotka czy pieska, to częsty motyw zamawianych koszulek. Wystarczy zdjęcie w pyszczkiem czy całą sylwetką naszego ulubieńca. Najładniej wyglądają koszulki, na których zdjęcie pozbawione jest tła, czyli nie ma nic oprócz psa czy kota. Do tego można jeszcze dodać podpis i już projekt koszulki z własnym nadrukiem jest gotowy.

Koszulka ze zdjęciem kotka